Blog firmowy – Tworzymy, zarządzamy i promujemy

Blogi firmowe – Skuteczne narzędzie do pozyskiwania Klientów

Tworzymy blogi firmowe, które sprzedają. Zaufaj naszemu ponad 5 letniemu doświadczeniu i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Wykonaliśmy ponad 70 realizacji, prowadzimy i pozycjonujemy kilkadziesiąt blogów.

Blog firmowy – Stworzenie:

Stworzenie bloga Cena
Blog firmowy w oparciu o gotowy szablon resposywny (Standard) 997 zł netto

Chcesz abyśmy utworzyli dla Ciebie blog? Skontaktuj się z nami.

Prowadzenie blogów firmowych:

Liczba wpisów Cena
2 wpisy miesięcznie 299 zł netto
4 wpisy miesięcznie 499 zł netto

Skontaktuj się z nami już dziś.

 

 

Powrót na górę

Blogi firmowe – sens i ogólna efektywność

Dzisiejszy marketing jest o wiele bardziej przemyślany niż kilka lat temu. Skupia się on głównie na nawiązaniu relacji z klientem, a nie bombardowaniu go przeróżnymi informacjami. Budowanie zaufania do swojej marki to podstawa, która przekłada się na ogólny odbiór firmy. Społeczność zrzeszając w sobie grono zwolenników czy danego produktu automatycznie rozszerza się na inne kręgi.Wiele firm prowadzi własne blogi tematyczne skupiające się na ich działalności, oferowanych produktach a nawet życiu pracowników. W ten sposób nawiązują bezpośrednią relacje z odbiorcami ich marki i tworzą tzw. rynek wewnętrzny. Są nie tylko o wiele bardziej wiarygodni ale w ten sposób również bardzo nowocześni i profesjonalni. Blogi, które są regularnie prowadzone mogą być bardzo wysoki w wynikach wyszukiwania, odwiedzający je klienci nie tylko zapoznają się z wartościową treścią merytoryczną ale także z marką firmy. Wiele artykułów jest udostępnianych na portale społecznościowe jak Twitter czy Facebook, dzięki temu nasza marka automatycznie poszerza swój zakres. Również możliwość komentowania potrafi rozbudzić zmysły odwiedzających.

Dla kogo blogi firmowe?

W zasadzie każda marka może się promować za pomocą bloga.man-791049_640
Taki rodzaj marketingu jest jednak szczególnie polecany firmom, które chcą promować swoje produkty czy usługi.
Przede wszystkim należy pamiętać aby wpisy obfitowały w treści przyciągające uwagę klienta, a także zawierające lokowanie naszego produktu. Nie chodzi jednak o to aby na każdym kroku umieszczać logo swojej firmy bądź produktu ale w dyskretny sposób powiązać je z treścią artykułu. Nasze treści muszą też być bogate merytorycznie. Blogi, które zwierają jedynie reklamy, od razu przechodzą do mało interesujących.

Dlaczego warto założyć bloga?

• Powiększenie grona potencjalnych klientów
• Budowanie zaufania klientów
• Budowania wizerunki Twojej firmy jako nowoczesnej i profesjonalnej marki
• Pozyskiwanie społeczności zainteresowanych osób
• Automatyczne promowanie marki poprzez czytelników

Co jeśli brakuje Ci czasu ?

Pisanie bloga często pochłania wiele czasu, które w każdej firmie jest na wagę złota. Nie każdego stać na wynajmowanie dodatkowego pracownika bądź opłacanie osoby zajmującej się redagowaniem treści.Dlatego też poszerzyliśmy naszą usługę o prowadzenie bloga o dowolnie wybranej przez Ciebie tematyce.
Profesjonalni redaktorzy z jakimi współpracujemy zapewnią Ci przejrzyste i bogate merytorycznie treści.
oferta tworzenie blogów